- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Pořádek v každé dílně
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 450 mm/18"
550 Kč
BOW Pneuhustič RMG 2102370
930 KčAircraft 2161300
3 497 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Pořádek v každé dílně
Další informace
| Hmotnost | 7 kg |
|---|---|
| Délka kabelu | 15 m |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 1000 W / 2300 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 384×199×322mm |
| Kvalita kabelu | H05RR-F |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 7 kg |









