- Pro broušení velkých ploch
- Na dřevo i kov
Aircraft BDS PRO
3 160 Kč
Pro broušení velkých ploch Na dřevo i kov
Další informace
| Hmotnost | 2,6 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 320 l/min |
| Délka plochy rovinného broušení | 390 mm |
| Šířka plochy rovinného broušení | 65 mm |
| Otáčky | 3000ot/min |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Oscilace (počet kmitů) | 3000kmitů/min |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 2,6 kg |

_pneumaticka-rovinna-bruska-aircraft-bds-pro.jpg?662f80ea)







