- Pogumovaná hlava chrání pracovní prostor před poškrábáním
- Změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku
- Prodlužovací nástavec
- 4 utahovací bity
- Adaptér pro utahovací bity
- V praktickém plastovém kufříku
Aircraft BOW 2401550
1 584 Kč
Pogumovaná hlava chrání pracovní prostor před poškrábáním Změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku Prodlužovací nástavec 4 utahovací bity Adaptér pro utahovací bity V praktickém plastovém kufříku
Další informace
| Hmotnost | 1,2 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 390 l/min |
| Upnutí | 1/2 |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Otáčky | 160ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 60 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,2 kg |

_pneumaticky-racnovy-utahovak-1-2--aircraft-lr-s-prislusenstvi.jpg?662f80ea)







