Aircraft® Závitová spojka (nipl) rozebíratelná 1/8" × 1/8”
83 Kč
Sada hlavic HONITON 1/2" imbus prodloužené 16dílů
1 450 KčAircraft IS 3/4″
4 851 Kč
Dvojitý kladivový příklep, odvod odpadního vzduchu držadlem Tři stupně utahovacího momentu pravého chodu
Další informace
| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|---|
| Upnutí | 3/4 |
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Utahovací moment - pravý | 1100 Nm |
| Utahovací moment - levý | 1220 Nm |
| Přípojka vzduchu | 3/8 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 269 l/min |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 1 220 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 3,2 kg |








