- Filtry stlačeného vzduchu se používají pro vysoce účinné odstranění pevných částic, vody, oleje, aerosolu, uhlovodíků, pachů a par ze zařízení na stlačený vzduch
- Pro dosažení požadované kvality stlačeného vzduchu je třeba nainstalovat do vedení stlačeného vzduchu filtr, který odstraní všechny druhy pevných i kapalných nečistot ze stlačeného vzduchuVýhody kvalitativně lepšího stlačeného vzduchu:
- Bezpečná filtrace vody, oleje a dalších nečistot
- Lepší pracovní a výrobní podminky
- Prodloužení životnosti připojených strojů a nářadí
- Lepší kvalita výrobku
- Ochrana tlakové stanice před nečistotami
- Nižší potřeba údržby a vyšší produktivita
- Provozní teplota 1,5 – 65° C, absolutní kvalita stlačeného vzduchu dle ISO 8573-1
- Včetně filtrační vložky a vypouštěče kondenzátu AOK 16 B
Aircraft® Jemný filtr AFF 0335 1″
6 764 Kč
Filtry stlačeného vzduchu se používají pro vysoce účinné odstranění pevných částic, vody, oleje, aerosolu, uhlovodíků, pachů a par ze zařízení na stlačený vzduch. Pro dosažení požadované kvality stlačeného vzduchu je třeba nainstalovat do vedení stlačeného vzduchu…
Další informace
| Hmotnost | 2,8 kg |
|---|---|
| Zbytkové částice | 1 μm |
| Objemový proud | (při 7 bar) 335 m³/h, 5580 l/min |
| Přípojka vzduchu | 1 |
| Provozní teplota | 1,5 – 65 °C |
| Celková výška | 363mm |
| Celková šířka | 125 mm |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 2,8 kg |










