- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Pořádek v každé dílně
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT Auto-lock
36 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčAircraft KAR 3×1,5 10 m Navíjecí buben s kabelem 2161010
2 092 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Pořádek v každé dílně
Další informace
| Hmotnost | 4 kg |
|---|---|
| Délka kabelu | 10 m |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 1500 W / 3200 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 280×270×120mm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 4 kg |








