- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Pořádek v každé dílně
Michelin 15 m vyztužená prodlužovací hadice (MPX160C, MPX160CK)
3 999 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 180 mm
722 KčAircraft KAR 3×1,5 15 m Navíjecí buben s kabelem 2161015
2 419 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo navinout Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Pořádek v každé dílně
Další informace
| Hmotnost | 5,5 kg |
|---|---|
| Délka kabelu | 15 m |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 1500 W / 3200 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 280×270×120mm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 5,5 kg |








