- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout
- Otočný díky stabilnímu zavěšení
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Kvalita kabelu H05VV-F
- Včetně zkoušky TÜV a GS
- Pořádek v každé dílně
Pneumatické gravírovací pero Aircraft® GS PRO
3 371 Kč
Ferm FRJ-2000K Hydraulický zvedák pojízdný 2 t
1 561 KčAircraft KAR PRO 3 x 1,5 18 m 230V 2162318
6 401 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout Otočný díky stabilnímu zavěšení Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Kvalita kabelu H05. VV-F Včetně zkoušky TÜV a GS Pořádek v každé dílně
Další informace
| Hmotnost | 4,8 kg |
|---|---|
| Elektrické připojení | 230 V |
| Délka kabelu | 18 m |
| Počet vodičů | 3 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 800/2000 W |
| Rozměry (š × v × h) | 360×330×200mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 4,8 kg |








