- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout
- Stabilní otočný závěs
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Pevný plastový kryt
- Vypínací blokovací zařízení
- Silné vratné pružiny ze speciální oceli
- Plynulé a úplné zpětné navíjení kabelu
- Kvalita kabelu H05VV-F
- Včetně zkoušky TÜV a GS
Holzstar SB 1 5900008
1 003 Kč
Aircraft Přenosná stanice k huštění pneumatik SFM-G, cejchovaná
36 167 KčAircraft KAR PRO 5 × 1,5 10 m 400V 2164010
9 305 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout Stabilní otočný závěs Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Pevný plastový kryt Vypínací blokovací zařízení Silné vratné pružiny ze speciální oceli Plynulé a úplné zpětné navíjení kabelu Kvalita…
Další informace
| Hmotnost | 5,3 kg |
|---|---|
| Elektrické připojení | 400 V |
| Délka kabelu | 10 m |
| Počet vodičů | 5 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 1000/3000 W |
| Rozměry (š × v × h) | 360×330×260mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 5,3 kg |








