- Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout
- Stabilní otočný závěs
- Včetně tepelné ochrany proti přehřátí
- Pevný plastový kryt
- Vypínací blokovací zařízení
- Silné vratné pružiny ze speciální oceli
- Plynulé a úplné zpětné navíjení kabelu
- Kvalita kabelu H05VV-F
- Včetně zkoušky TÜV a GS
Pneumatické gravírovací pero Aircraft® GS PRO
3 371 Kč
Ferm FRJ-2000K Hydraulický zvedák pojízdný 2 t
1 561 KčAircraft KAR PRO 5 × 1,5 20 m 400V 2164020
11 846 Kč
Jednoduchým zatáhnutím lze kabel zaaretovat nebo automaticky zavinout Stabilní otočný závěs Včetně tepelné ochrany proti přehřátí Pevný plastový kryt Vypínací blokovací zařízení Silné vratné pružiny ze speciální oceli Plynulé a úplné zpětné navíjení kabelu Kvalita…
Další informace
| Hmotnost | 9,8 kg |
|---|---|
| Elektrické připojení | 400 V |
| Délka kabelu | 20 m |
| Počet vodičů | 5 |
| Průřez vodičů | 1,5 mm |
| Výkon kabelu navinutý / vytažený | 1000/3000 W |
| Rozměry (š × v × h) | 420×390×230mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 9,8 kg |








