- 2-valcový agregát
- Pohon na přímo
- Bez nutnosti výměny oleje
- Žádný olej ve stlačeném vzduchu a kondenzátu
Aircraft® Kompresorový agregát VKM 362 M OF- přímý pohon
40 523 Kč
2-valcový agregát. Pohon na přímo. Bez nutnosti výměny oleje. Žádný olej ve stlačeném vzduchu a kondenzátu
Další informace
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Max. průtok | 310 l/min |
| Válce/stupně | 2 / 1 |
| Otáčky | 1 420 ot/min |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Příkon | 2 200 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 25 kg |









