- Montáž mezi kompresor a tlakovou nádobu
- Kryt filtru z eloxovaného hliníku
- Odlučování kondenzátu (voda, olej) a nečistot pomocí odstředivého zrychlení stlačeného vzduchu
- Kondenzát je z odloučen pomocí plováku
- Včetně vypouštěče kondenzátu AOK 20 B
- Lze také vybavit elektronickým odvaděčem kondenzátu
Aircraft® Odlučovač kondenzátu ACKL 0770B 1 ½ „
7 248 Kč
Montáž mezi kompresor a tlakovou nádobu. Kryt filtru z eloxovaného hliníku. Odlučování kondenzátu (voda, olej) a nečistot pomocí odstředivého zrychlení stlačeného vzduchu. Kondenzát je z odloučen pomocí plováku. Včetně vypouštěče kondenzátu AOK 20 BLze také vybavit elektronickým odvaděčem kondenzátu
Další informace
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Objemový proud | (při 7 bar) 770 m³/h, 12705 l/min |
| Přípojka vzduchu | 1 ½ |
| Provozní teplota | 1,5 – 65 °C |
| Celková výška | 601mm |
| Celková šířka | 125 mm |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 2 kg |












