- Vysoce výkonný agregát z šedé litiny a nízké otáčky zaručují maximálně tichý chod a dlouhou životnost
- Přídavný chladič s velkými chladicími lamelami zajišťuje nízkou vstupní teplotu do tlakové nádoby a snižuje tak tvorbu kondenzátu
- Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu na válci zajišťují optimální chlazení kompresoru
- Kvalitní elektromotor s vysokým kroutícím momentem je chráněn motorovým jističem před přehřátím a přetížením
- Rozběhový kondenzátor a odlehčovací ventil usnadňují spuštění kompresoru
- Přídavný mezichladič pro dodatečné chlazení
- Pružné pancéřované vedení s tepelnou ochranou odolné proti vibracím
- Ozubený hnací řemen usnadňuje rozběhnutí kompresoru
- Stabilní ochranná klec řemenového pohonu
- Plně automatické zapínání a vypínání
- Prodloužené držadlo pro pohodlnou přepravu
- Stabilní řiditelný podvozek s parkovací brzdou ve spojení s velkými koly z PU pěny zabraňující defektu umožňují pohodlnou přepravu bez nutnosti kompresor nadzvedávat
- Žárově zinkovaná (zevnitř i zvenčí) tlaková nádoba, záruka 15 let proti prorezavění
- S kvalitními rychlospojkami a značkovým tlakovým spínačem CONDOR
- Bezpečnostní spojky ovládané jednou rukou podle DIN EN 983 sériově instalované firmou AIRCRAFT jako prvním výrobcem
- Se všemi bezpečnostními prvky
- Připravený k okamžitému zapojení
Aircraft® Propojovací hadice ke kompresoru 3/8" x 400 mm
572 Kč
MAGG Pistole foukací, pneuhustič s manometrem a hadicí
267 KčAircraft® Pístový kompresor Airprofi 853/200 P
70 166 Kč
Vysoce výkonný agregát z šedé litiny a nízké otáčky zaručují maximálně tichý chod a dlouhou životnost Přídavný chladič s velkými chladicími lamelami zajišťuje nízkou vstupní teplotu do tlakové nádoby a snižuje tak tvorbu kondenzátu Velké…
Další informace
| Hmotnost | 139 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Objem tlakové nádoby | 200 l |
| Plnící výkon cca | 680 l/min |
| Sací výkon cca | 850 l/min |
| Kompresní systém | HOS |
| Válce/stupně | 2/2 |
| Otáčky | 1240ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 1190×1150×680mm |
| Hladina akustického tlaku LpA | 95 dB(A) |
| Výstup z tlakové nádoby | 3/4 |
| Elektrické připojení | 400 V |
| Příkon | 5 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 5 500 – 5 999 W |
| Hmotnost | 139 kg |







