- Nová řídící jednotka LOGIN s dotykovým displejem usnadňuje ovládání všech funkcí
- Termostaticky řízený radiální ventilátor zajišťuje vysoký chladící výkon při minimálním hluku
- IE3 motor „made by ABB“
- Optimální provozní teplota díky termostaticky řízenému ventilátoru, optimálnímu vedení chladícího vzduchu a velkému výměníku tepla vede k delší životnosti a nižším výkyvům teploty oleje
- Standardně dodávaný s přídavným chladičem, který snižuje potřebu sušení a filtrace stlačeného vzduchu
- Počítadlo provozních hodin, které rozlišuje mezi chodem naprázdno a zatížením, umožňuje přesné dodržení intervalů údržby – údržbové upozornění se automaticky zobrazí na displeji po uplynutí daného intervalu
- Standardně dodávaná kontrola směru otáčení zamezí případnému poškození při uvedení kompresoru do
- provozu
- Optimální přístupnost a jednoduchá montáž i demontáž všech důležitých dílů usnadňuje údržbu i servis
- Kompaktní vnější rozměry usnadňují přepravu a ustavení kompresoru
Příslušenství pro samonasávání Scheppach
484 Kč
Pěnová univerzální vložka Bosch pro L-BOXX 136
741 KčAircraft® Šroubový kompresor A-K-MAX 11-10-500F (IE3)
276 028 Kč
Nová řídící jednotka LOGIN s dotykovým displejem usnadňuje ovládání všech funkcí Termostaticky řízený radiální ventilátor zajišťuje vysoký chladící výkon při minimálním hluku IE3 motor „made by ABB“ Optimální provozní teplota díky termostaticky řízenému ventilátoru, optimálnímu…
Další informace
| Hmotnost | 380 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Plnící výkon cca | 1550 l/min |
| Objem tlakové nádoby | 500 l |
| Přípojka vzduchu | 3/4 |
| Elektrické připojení | 400 V |
| Rozměry (š × v × h) | 2000×1700×730mm |
| Hladina akustického tlaku LpA | 68 dB(A) |
| Příkon | 11 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 10 000 – 14 999 W |
| Hmotnost | 380 kg |











