- Kompaktní a příruční pro práce na obtížně přístupných místech
- Ergonomické plastové držadlo chránící před vibracemi
- Univerzálně použitelná k broušení rovinných i klenutých ploch
7 392 Kč
Kompaktní a příruční pro práce na obtížně přístupných místech Ergonomické plastové držadlo chránící před vibracemi Univerzálně použitelná k broušení rovinných i klenutých ploch
| Hmotnost | 1,4 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 360 l/min |
| Max. výška zdvihu | 3,2 mm |
| Délka plochy rovinného broušení | 180 mm |
| Šířka plochy rovinného broušení | 100 mm |
| Otáčky | 8500ot/min |
| Max. provozní tlak | 6,3 bar |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Vibrační |
| Hmotnost | 1,4 kg |