- Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť izoluje proti chladu a tlumí vibrace
- Nízká hmotnost díky kompozitnímu pouzdru z nárazuvzdorného plastu
- Bezpečnostní pojistka proti neúmyslnému spuštění
- Velmi dobrá manipulace díky otočné připojce stlačeného vzduchu
Aircraft US-C Pro 2404670
5 062 Kč
Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť izoluje proti chladu a tlumí vibrace Nízká hmotnost díky kompozitnímu pouzdru z nárazuvzdorného plastu Bezpečnostní pojistka proti neúmyslnému spuštění Velmi dobrá manipulace díky otočné připojce stlačeného vzduchu
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 133 l/min |
| Max. tloušťka plechu - ocel | 1,6 mm |
| Max. tloušťka plechu - měkké kovy | 3,2 mm |
| Zdvih | 10 mm |
| Oscilace (počet kmitů) | 9500kmitů/min |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 0,5 kg |










