Excentrická bruska určená k broušení dřeva, plastů a kovů.
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø9 x 70 x 115 mm
87 Kč
AEG SE 3,6 Li-152C
1 791 KčAku excentrická bruska FERM ESM1013
784 Kč
Excentrická bruska určená k broušení dřeva, plastů a kovů. Vhodné pro broušení za sucha. Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky.
Vhodné pro broušení za sucha.
Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky.
Další informace
| Hmotnost | 1,28 kg |
|---|---|
| Otáčky naprázdno | 5 000 – 10 000 /min. |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Průměr brusného kotouče | 125 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Typ brusky | Excentrické |
| Hmotnost | 1,28 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |








