Napětí 18V Otáčky motoru bez zatížení: 2000-10000 ot/min Regulace rychlosti: 6 stupňů Průměr kotouče: 125mm Baterie: NE Papírový box hmotnost: *1,1kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Aku excentrická bruska XTline XT102740
1 070 Kč
Napětí 18. V Otáčky motoru bez zatížení: 2000-10000 ot/min Regulace rychlosti: 6 stupňů Průměr kotouče: 125mm Baterie: NE Papírový box hmotnost: *1,1kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Další informace
| Hmotnost | 1,26 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Průměr brusného kotouče | 125 mm |
| Značka | XTline |
| Typ brusky | Excentrické |
| Hmotnost | 1,26 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |













