Velmi praktická akumulátorová sponkovačka/hřebíkovačka s adaptérem pro sešívání papíru je určena k připevňování textilií, fólií, plachet, igelitu, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů apod. na dřevěný podklad nebo dřevu podobný materiál pomocí spon a hřebíků. Díky novému USB konektoru je možné sponkovačku nabíjet z běžné USB nabíječky, počítače nebo powerbanky a díky tomu lze neomezeně používat i v místech kde není proud. Li-ion akumulátor umožňuje aku brusku kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.
Extol Industrial EX8791256
1 150 Kč
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS20P-1,5-6RM
11 508 KčAku hřebíkovačka/sponkovačka EXTOL CRAFT 402901
990 Kč
Velmi praktická akumulátorová sponkovačka/hřebíkovačka s adaptérem pro sešívání papíru je určena k připevňování textilií, fólií, plachet, igelitu, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů apod. na dřevěný podklad nebo dřevu podobný materiál pomocí spon a hřebíků. …
Další informace
| Hmotnost | 1,125 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výška hřebíku | 10 – 14 mm |
| Šířka x výška spon | 11,3 x 6 – 14 mm |
| Baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie | 1 300 mAh |
| Hmotnost s baterií | 0,6 kg |
| Max. obsah zásobníku | 110 ks spon, 60 ks hřebíků |
| Počet úderů | ~30/min, 900 na jedno nabití |
| Nabíjení baterie cca | 2,5 – 3 h |
| Příslušenství | USB nabíječka |
| Napětí akumulátoru | 4 V |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Max. délka hřebíků | 14 mm |
| Max. výška spony | 14 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 1,125 kg |













