Napájecí napětí 18V Funkce 4 Otáčky naprázdno 0-1420ot/min Síla úderu 2,2J Rychloskíičidlo SDSplus Upínaní SDSplus max. o vrtáni Ocel 13mm max. o vrtani Beton 22mm max. o vrtani Dřevo 28mm Hmotnost *2,3kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie) Motor střídavý 48 Brzda – elektrická vpřed/zad
Aku kombinované kladivo XTline XT102840
2 990 Kč
Napájecí napětí 18. V Funkce 4 Otáčky naprázdno 0-1420ot/min Síla úderu 2,2. J Rychloskíičidlo SDSplus Upínaní SDSplus max. o vrtáni Ocel 13mm max. o vrtani Beton 22mm max. o vrtani Dřevo 28mm Hmotnost *2,3kg (* Váha produktu…
Další informace
| Hmotnost | 2,44 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Upnutí nástroje | SDS plus |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Síla pneumatického příklepu | 2,2 J |
| Značka | XTline |
| Max. vrtací výkon do zdiva/betonu | 22 mm |
| Hmotnost | 2,44 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |
| Typ kladiva | Kombinované |













