Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
- LED osvětlení
- plynulá regulace otáček
Vrták na konfirmáty RICHMANN ø 6,4/4 mm
202 Kč
Průmyslový vysavač pro vysávání emulzí a třísek Cleancraft® flexCAT 3100 EOT-PRO
113 571 Kč697 Kč
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Výhody: LED osvětlení plynulá regulace otáček Příslušenství k oscilačním bruskám »
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
| Hmotnost | 1,42 kg |
|---|---|
| Oscilační otáčky | 5 000 – 18 000 /min. |
| Oscilační úhel | 3,2 ° |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 1,42 kg |
| Typ brusky | Multifunkční |