Brushless kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pila je poháněná nejmodernějším „brushless“ motorem s 3650 ot./min umožňuje uživatelům rychle a snadno řezat tvrdým materiálem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Horní a spodní kovový ochranný kryt poskytují vynikající ochranu kotouče při pádu. Gumová měkká rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby uživatelům poskytovala vynikající pohodlí a vyvážení pro snadno ovladatelné řezy. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Pásová pila na dřevo Holzstar® HBS 361-2
19 348 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø8 x 75 x 117 mm
79 KčAku okružní pila EXTOL INDUSTRIAL 8791823
2 559 Kč
Brushless kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pila je poháněná nejmodernějším „brushless“ motorem s 3650 ot. /min umožňuje uživatelům rychle a…
Další informace
| Hmotnost | 3,65 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Kotouč | 165mm |
| Hmotnost s baterií | 2,9kg |
| Baterie | 20V Li-ion |
| Prořez 90°/45° | 50/35mm |
| Sklon řezu | 0-45° |
| Otáčky | 3650/min |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Průměr hřídele | 16 mm |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. hloubka řezu při 90° | 50 mm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 3,65 kg |
| Typ pily | Jednoruční |
















