Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø10 x 80 x 120 mm
98 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 1200 mm XTline XT171200
5 030 KčAku okružní pila FERM CSM1048
1 125 Kč
Příslušenství k okružním pilám »
Další informace
| Hmotnost | 3,05 kg |
|---|---|
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Průměr hřídele | 16 mm |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. hloubka řezu při 90° | 45 mm |
| Průměr kotouče | 150 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 3,05 kg |
| Typ pily | Jednoruční |









