Napětí: 18V Laser Otáčky motoru bez zatížení: 4200rpm Rozměr kotouče: 165x20x1,6, 20zubů Prořez: 51mm při 90° sklonu 35mm při 45° sklonu Baterie: NE Papírový box hmotnost: *2,4kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Aku okružní pila XTline XT102745
1 690 Kč
Napětí: 18. V Laser Otáčky motoru bez zatížení: 4200rpm Rozměr kotouče: 165x20x1,6, 20zubů Prořez: 51mm při 90° sklonu 35mm při 45° sklonu Baterie: NE Papírový box hmotnost: *2,4kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Další informace
| Hmotnost | 3,11 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Průměr hřídele | 20 mm |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. hloubka řezu při 90° | 51 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 3,11 kg |
| Typ pily | Jednoruční |














