Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem je určen k dotahování a povolování šroubů či vrutů, dále k vrtání do dřeva, kovu a plastů. Díky příklepu lze také použít pro vrtání do cihlové zdi. Srdcem vrtačky je vysoce výkonný motor se spolehlivou a dlouhodobě ověřenou konstrukcí a celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky aretaci sklíčidla lze snadno měnit vrtáky jednou rukou. Osvětlení pracovního prostoru zajišťuje LED světlo ve spodní části vrtačky. Vrtačka je uložena v pěkném růžovém kufru spolu s dalším nářadím pro základní práce v bytě. Sada obsahuje kladivo se sklolaminátovou rukojetí, 3m svinovací metr, ulamovací nůž, nůžky, štípací a půlkulaté přímé kleště, plochý a křížový hodinářský šroubovák, šroubovák pro bity, 12ks sada vrtáků a bitů, 2 pinzety a rukavice. Akumulátor má indikátor nabití a díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí velmi pomalu energii vlivem samovybíjení a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Špičatý sekáč Bosch RTec Speed SDS MAX 400 mm
675 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 750 mm XTline XT170750
3 380 KčAku příklepová vrtačka EXTOL LADY 402403 + příslušenství
1 999 Kč
Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem je určen k dotahování a povolování šroubů či vrutů, dále k vrtání do dřeva, kovu a plastů. Díky příklepu lze také použít pro vrtání do cihlové…
Další informace
| Hmotnost | 3,3 kg |
|---|---|
| L/P chod | ano |
| Záruka | 2 roky |
| Baterie | Li-ion |
| Hmotnost s baterií | 1,1 kg |
| Kapacita baterie | 2 000 mAh |
| Nabíjení baterie cca | ≦ 1 h |
| Otáčky | I. 0 – 375 /min, II. 0 – 1 400 /min |
| Počet příklepů | I. 0 – 5 625 /min, II. 0 – 21 000 /min |
| Průměr vrtáku | 0,8 – 10 mm |
| Příslušenství | vrtáky 1-2-3-4-5-6 mm, bity (-) 5-6 mm, PH 1-2, PZ 1-2, sada 12 ks |
| Rychloupínací hlava | polokovová 3/8 |
| Stupňů utah. momentu | 19+vrtání |
| V kufru | ano |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 20 mm |
| Max. vrtací výkon do oceli | 10 mm |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Max. kroutící moment | 30 Nm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 10 mm |
| Značka | EXTOL LADY |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |














