TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 18 V
Otáčky: 0-500 / 0-2000 ot/min
Max. kroutící moment: 65 Nm
Počet úderů: 0-750 / 0-3000 úderů/min
Nastavení kroutícího momentu: 21+3 vrtání
Upínání: rychloupínací sklíčidlo
Průměr vrtáku: 2-13 mm
Počet převodů: 2
Ostatní vlastnosti: LED pracovní světlo, brzda vpřed/zad, proměnná rychlost a elektrická brzda
Hmotnost bez baterie: 1,2 kg
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø10 x 80 x 120 mm
98 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 1200 mm XTline XT171200
5 030 KčAku příklepová vrtačka XTline XT102800
1 590 Kč
TECHNICKÉ PARAMETRY: Napětí: 18 V Otáčky: 0-500 / 0-2000 ot/min Max. kroutící moment: 65 Nm Počet úderů: 0-750 / 0-3000 úderů/min Nastavení kroutícího momentu: 21+3 vrtání Upínání: rychloupínací sklíčidlo Průměr vrtáku: 2-13 mm Počet převodů:…
Další informace
| Hmotnost | 1,39 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 38 mm |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. kroutící moment | 65 Nm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 13 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 1,39 kg |
| Typ motoru | Bezuhlíkový motor |












