Aku minibruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, gravírování, leštění a k jemnému vrtání otvorů. Nízká hmotnost, bateriový pohon, malé rozměry, ergonomicky tvarované tělo a gumové úchopové části umožňují příjemné držení a snadnou manipulaci při práci. Brusku je možné používat jak s připojením k napájecímu zdroji prostřednictvím nabíječky, tak s odpojením napájecího kabelu po nabití akumulátoru. Díky Li-ion akumulátoru je možné aku brusku kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.
Metallkraft® Pásová bruska na trubky a profily Metallkraft®® KRBS 101
42 096 Kč
Úhlová bruska s prodlouženou rukojetí EXTOL CRAFT 403127
1 290 KčAku přímá bruska EXTOL CRAFT 402200
790 Kč
Aku minibruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, gravírování, leštění a k jemnému vrtání otvorů. Nízká hmotnost, bateriový pohon, malé rozměry, ergonomicky tvarované tělo a gumové úchopové části umožňují příjemné držení a snadnou manipulaci…
Další informace
| Hmotnost | 0,51 kg |
|---|---|
| Otáčky | I. 11 000 /min, II: 22 000 /min |
| Kapacita baterie | 1 300 mAh |
| Baterie | Li-ion |
| Nabíjení baterie cca | 3 – 5 hod |
| Hmotnost s baterií | 0,24 kg |
| Příslušenství | 12 ks, ⌀ dříku 3,2 mm |
| Regulace otáček | S regulací |
| Napětí akumulátoru | 3,6 V |
| Průměr upnutí | 3,2 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,51 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |











