Minibruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, jemnému vrtání a gravírování. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 2,3 nebo 3,2mm. Součástí balení je sada 10kusů brusných a řezacích nástrojů a nástavců.
Aku přímá vrtačka/bruska EXTOL CRAFT 404120
420 Kč
Minibruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, jemnému vrtání a gravírování. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 2,3 nebo 3,2mm. Součástí balení je sada 10kusů brusných a řezacích nástrojů a nástavců.
Další informace
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Příslušenství | 10 ks, ⌀ dříku 2,3 a 3,2 mm |
| Otáčky | 12 000 /min |
| Napětí nabíječky | 230 V |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Průměr upnutí | 3,2 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |













