Příslušenství:
- baterie
- pilový list na dřevo
- pilový list na kov
- nabíječka
- kufr
- měkká rukojeť
- rychlá výměna plátku
Brusný pás - 150x2260, zr. 40 pro BPS-151/400
319 Kč
FORTUM Řezací kolečko 22x6x6mm ložiskové
495 Kč1 386 Kč
Příslušenství: baterie pilový list na dřevo pilový list na kov nabíječka Výhody: kufr měkká rukojeť rychlá výměna plátku Příslušenství k přímočarým pilám »
Příslušenství:
| Hmotnost | 2,1 kg |
|---|---|
| Akumulátor | 1,5 Ah (Li-Ion) |
| Otáčky | 2 100 /min. |
| Doba nabíjení | 3 – 5 hod. |
| Max. prořez dřevo | 25 mm |
| Max. prořez kov | 4 mm |
| Max. prořez plast | 5 mm |
| Pohyb pilového listu | 12 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Mechanismus upnutí nástroje | Stopka "T" |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Max. kapacita řezu | 25 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Specifikace | S baterií a nabíječkou |
| Typ pily | Jednoruční |