Silný stroj s bez uhlíkovým motorem poháněný dvěma akumulátory Li-ion 18V v celkovém napětí 36V. Lze použít akumulátor 2,0Ah a 4,0Ah. Dodávka je včetně akumulátorů a nabíječky.
Startovací sada Scheppach ABP4.0-20Li KIT B (akumulátor Li-ion 4Ah/20V + nabíječka)
1 599 Kč
Hydraulický zvedák Unicraft® HSWH 30
665 KčAku řetězová pila XTline XT102870-2B4
7 990 Kč
Silný stroj s bez uhlíkovým motorem poháněný dvěma akumulátory Li-ion 18. V v celkovém napětí 36. V. Lze použít akumulátor 2,0. Ah a 4,0. Ah. Dodávka je včetně akumulátorů a nabíječky.
Další informace
| Hmotnost | 6,37 kg |
|---|---|
| Napětí | 36 V |
| Rychlost řetězu | 0-19 m/s |
| Délka lišty | 350 mm |
| Tloušťka lišty | 1,3 mm |
| Rozteč řetězu | 3/8“ |
| Objem olejové nádrže | 160 ml |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Doporučený pilník na řetěz | 4 mm |
| Krytí | IPX0 |
| Automatické mazání řetězu, lišta a řetěz Oregon | Ano |
| Součást balení | 2 baterie 4.0 Ah, nabíječka 3.0 A |
| Hmotnost bez baterií | 4 kg |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 6,37 kg |
| Dle materiálu | Stromy |
| Typ pily | Jednoruční |









