Praktický šroubovák určený pro utahování či povolování šroubů a matic.
PROMA sklíčidlo 4čel. nesoustředné pro DSL-1100V, DSL-450/1000, DSK-1500
1 190 Kč
PROMA PP-400
28 990 KčAku šroubovák EXTOL CRAFT 402113
592 Kč
Praktický šroubovák určený pro utahování či povolování šroubů a matic. Příslušenství k akumulátorovému šroubováku »
Další informace
| Hmotnost | 0,71 kg |
|---|---|
| L/P chod | ano |
| Příslušenství | (-)5mm, PH1, PH2, HEX 5, T 20, držák hrotů |
| Nabíjení baterie cca | 4 – 5 h |
| Kapacita baterie | 1 300 mAh |
| Hmotnost s baterií | 370 g |
| Otáčky | 180 /min |
| Baterie | Li-ion |
| Unašeč nástroje | 1/4 šestihran |
| Napětí akumulátoru | 3,6 V |
| Max. kroutící moment | 4 Nm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,71 kg |
| Dle velikosti | Mini |

_aku-sroubovak-extol-craft-402113.jpg?662f80ea)








