Praktický aku šroubovák určený pro utahování či povolování šroubů a matic. Při použití vrtáků se šestihrannou stopkou můžete i vrtat. Díky snadnému nastavení momentů při utahování už nikdy nepoškodíte šrouby nebo závity a s otočnou rukojetí se dostanete do méně přístupných míst. Akušroubovák je vybaven brzdou rotoru, proto ho lze omezeně použít i při vybité baterii. Díky Li-ion akumulátoru je možné šroubovák kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.
Aku šroubovák EXTOL CRAFT 402114
795 Kč
Praktický aku šroubovák určený pro utahování či povolování šroubů a matic. Při použití vrtáků se šestihrannou stopkou můžete i vrtat. Díky snadnému nastavení momentů při utahování už nikdy nepoškodíte šrouby nebo závity a s otočnou…
Další informace
| Hmotnost | 0,74 kg |
|---|---|
| L/P chod | ano |
| Otáčky | 200/min |
| Nabíjení baterie cca | 4-5 h |
| Příslušenství | hroty: (-)5mm, PH1, PH2, HEX 5, T 20 |
| Kapacita baterie | 1 300 mAh |
| Extra | LED svítilna 120lm, utahovací momenty |
| Baterie | Li-ion |
| Unašeč nástroje | 1/4 šestihran |
| Hmotnost s baterií | 0,45 kg |
| Stupňů utah. momentu | 7 |
| Napětí akumulátoru | 3,6 V |
| Max. kroutící moment | 3 Nm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,74 kg |
| Dle velikosti | Mini |






















