bruska patří do řady FERM PLATFORM
- jedna baterie a nabíječka od značky FERM pro celou novou řadu výrobků
- jednoduché, praktické a nadčasové
Vrták na konfirmáty RICHMANN ø 6,4/4 mm
202 Kč
Průmyslový vysavač pro vysávání emulzí a třísek Cleancraft® flexCAT 3100 EOT-PRO
113 571 Kč1 033 Kč
Aku úhlová bruska bez baterie bruska patří do řady FERM PLATFORM jedna baterie a nabíječka od značky FERM pro celou novou řadu výrobků jednoduché, praktické a nadčasové Příslušenství k úhlové brusce »
bruska patří do řady FERM PLATFORM
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Otáčky | 8 000 /min. |
| Točivý moment | 3,5 Nm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Typ brusky | Úhlové |
| Hmotnost | 2 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |