Aku bruska s bezuhlíkovým motorem umožňuje delší použití na jedno nabití akumulátoru. Vyhodou je kompaktní konstrukce s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojeť pro perfektní manipulaci. Výhodou bezúhlikového motoru je vyšší životnost motoru, větší výkon/krouticí moment, nižší hmotnost a bezúdržbový provoz. Bruska je bez akumulátoru a bez nabíječky. Nabíječku a samostatné akumulátory 2,0 Ah, 4,0 Ah nebo 5,0 Ah je možné dokoupit zvlášť.
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIMUM® OPTIsaw SD 500
224 904 Kč
Olejový pístový kompresor ABAC Line L25P-1,8-24CM
9 812 KčAku úhlová bruska XTline XT102835
1 790 Kč
Aku bruska s bezuhlíkovým motorem umožňuje delší použití na jedno nabití akumulátoru. Vyhodou je kompaktní konstrukce s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojeť pro perfektní manipulaci. Výhodou bezúhlikového motoru je vyšší životnost motoru, větší výkon/krouticí moment, nižší…
Další informace
| Hmotnost | 1,6 kg |
|---|---|
| Otáčky | 10 000 ot./min |
| Závit vřetene | M14 |
| Příslušenství | brusný kotouč, klíč na povolení matice, rukojeť |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Značka | XTline |
| Typ brusky | Úhlové |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Typ motoru | Bezuhlíkový motor |












