Aku vrtací kladivo je určeno k rychlému vrtání do cihel a betonu pomocí vrtáků s SDS plus stopkou a menším sekacím pracem. Kladivo je poháněno nejmodernějším „brushless“ motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Díky pneumatickému příklepovému systému je schopno vrtat mnohem rychleji a efektivněji než příklepové vrtačky. Kladivo má zámek sekáče, takže si můžete před sekáním sekáč nastavit do patřičné polohy a při sekání bude kladivo udržovat sekáč v této poloze. Jeho hlavní výhodou je akumulátorový pohon, který dovoluje si vzít kladivo s sebou tam kde s ním potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Kladivo je vybaveno zpětným chodem pro snadné vytažení zaseklého vrtáku a regulací rychlosti, kterou lze využít dle vrtaného materiálu. Integrované LED osvětlení má zpožděné vypnutí a svítí ještě několik vteřin po vypnutí kladiva. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh.
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø7 x 69 x 109 mm
70 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 750 mm XTline XT170750
3 380 KčAku vrtací kladivo SDS plus EXTOL INDUSTRIAL 8791819
2 799 Kč
Aku vrtací kladivo je určeno k rychlému vrtání do cihel a betonu pomocí vrtáků s SDS plus stopkou a menším sekacím pracem. Kladivo je poháněno nejmodernějším „brushless“ motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost,…
Další informace
| Hmotnost | 2,8 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Baterie | Li-ion |
| Extra | prokluzová spojka |
| Hmotnost s baterií | 2,3 kg |
| Max. vrtání do dřeva | 28 mm |
| Max. vrtání do oceli | 13 mm |
| Nabíjení baterie cca | 55 min |
| Otáčky | 0 – 1 400 /min |
| Počet příklepů | 0 – 4 500 /min |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Upnutí nástroje | SDS plus |
| Síla pneumatického příklepu | 1,7 J |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Max. vrtací výkon do zdiva/betonu | 22 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Typ motoru | Bezuhlíkový motor |
| Typ kladiva | Kombinované |











