R18DD7-252S – aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+ Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže 13mm sklíčidlo pro lepší uchycení a výdrž 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím 24stupňové nastavení točivého momentu vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø5 x 52 x 86 mm
57 Kč
AEG SE 3,6 Li-152C
1 791 KčAku vrtačka Ryobi R18DD7-252S
7 490 Kč
R18. DD7-252. S – aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2. Ah + 1x 5. Ah baterie + nabíječka ONE+ Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou…
Další informace
| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|---|
| Akumulátor | 2 Ah |
| Sklíčidlo | 13 mm |
| Otáčky | 0 – 500 / 0 – 1 800 ot/min |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 38 mm |
| Max. kroutící moment | 60 Nm |
| Značka | Ryobi |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Typ motoru | Bezuhlíkový motor |








