- Kazeta True Color poskytuje svařování v reálných barvách; nejlepší známky v hodnocení optické třídy, třídy rozptylu, třídy homogenity a třídy úhlovosti
- Výměnná Li-Ion baterie s dobou provozu až 8 hodin
- Svářovací kukla je připravená pro připojení k filtračnímu systému čerstvého vzduchu VarioProtect XXL-W TC AIR TH3
- Snadné ovládání i ve svářečských rukavicích
Automatická svařovací kukla VarioProtect Schweißkraft® XXL-W TC AIR
6 038 Kč
Kazeta True Color poskytuje svařování v reálných barvách; nejlepší známky v hodnocení optické třídy, třídy rozptylu, třídy homogenity a třídy úhlovosti Výměnná Li-Ion baterie s dobou provozu až 8 hodin Svářovací kukla je připravená pro…
Další informace
| Hmotnost | 0,842 kg |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Reakční doba | 0,08 ms (ze světla do tmy) |
| Rychlost přepínání | 100 – 900 ms (plynule nastavitelné) |
| Počet senzorů | 4 |
| Třída | 1/1/1/1 |
| Ochranný stupeň UV/IR | DIN 15 (trvale) |
| Rozměr okénka | 83,4 × 100 mm |
| Rozměry kazety (š × v × h) | 114×133×9,5mm |
| Napájení | 3V Li-Ion baterie (CR2450) |
| Rozměry (š × v × h) | 350×330×240mm |
| Hmotnost | 842 g |
| Značka | Schweißkraft® |











