- Univerzálně použitelný při montáži i v dílnách
- Ideální pro řemeslníky na stavbách
- Určený pro provozy, kde se musí pracovat s čistým vzduchem nebo při nízkých teplotách, např. při řezání plasmou či v potravinářském průmyslu
- Vhodný pro pohon velkých hřebíkovaček, příklepových a ráčnových utahováků, stříkacích pistolí atd.
- Přímo spojený bezolejový V-agregát
- Bezolejová komprese zajišťuje nejlepší kvalitu práce při delší životnosti pneumatického nářadí
- Určený pro stálý provoz
- Tichý chod a nízké otáčky zaručují maximální plynulost chodu a dlouhou životnost
- Nenáročný na údržbu
- Kvalitní elektromotor s vysokým točivým momentem a odlehčením při rozběhu
- Tepelná ochrana motoru
- Se všemi bezpečnostními prvky
- S kvalitními rychlospojkami a značkovým tlakovým spínačem CONDOR
- Velká stabilní kola umožňují bezpečnou a pohodlnou přepravu také na nerovném povrchu
- Žárově zinkovaná (zevnitř i zvenčí) tlaková nádoba, záruka 15 let proti prorezavění
Scheppach HMS 1070 5902206901
9 055 Kč
1x Brusný papír na suchý zip Bosch 93x185 mm 8děr Dostupné varianty: 1x Brusný papír na suchý zip - Bosch 93x185 8děr/hrubost 120
13 KčBezolejový kompresor Aircraft® Airprofi 440/100 OF PRO
76 713 Kč
Univerzálně použitelný při montáži i v dílnách Ideální pro řemeslníky na stavbách Určený pro provozy, kde se musí pracovat s čistým vzduchem nebo při nízkých teplotách, např. při řezání plasmou či v potravinářském průmyslu Vhodný pro…
Další informace
| Hmotnost | 91 kg |
|---|---|
| Plnící výkon cca | 267 l/min |
| Otáčky | 1 400 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 1 260 × 970 × 490 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 70 dB(A) |
| Válce / stupně | 4 / 1 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 100 |
| Sací výkon (l/min) | 440 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 1 700 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 91 kg |











