Další informace
| Hmotnost | 0,001 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | CrMoV |
| Technické parametry | PH 0x25mm |
| Typ bitu | PH |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,001 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
CORONA PC9218, rychlosklíčidlo závitové 3/8 0,8-10,0mm
102 Kč
EXTOL PREMIUM Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, P40, 6 otvorů, uchycení: suchý zip
49 Kč71 Kč
| Hmotnost | 0,001 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | CrMoV |
| Technické parametry | PH 0x25mm |
| Typ bitu | PH |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,001 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |