- perfektní pomocník pro domácí užití
- kompaktní design
- jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání
- vybaven kolečky a rukojetí pro snadný transport
- kompresor BD195/5-MY_T
- foukací pistoli
- 5m hadici
4 574 Kč
perfektní pomocník pro domácí užití kompaktní design jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání vybaven kolečky a rukojetí pro snadný transport Balení obsahuje: kompresor BD195/5-MY_T foukací pistoli 5m hadici Hluk: Lwa=97 d. B Law m =95,10…
| Hmotnost | 12,5 kg |
|---|---|
| Počet pístů | 1 ks |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Tlak (bar) | 10 |
| Sací výkon (l/min) | 180 |
| Tlaková nádoba (l) | 5 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | FERRUA |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 12,5 kg |