Laserový úhelník Bosch GTL 3Rychlé pokládání dlaždic díky přídavné čáře v úhlu 45°
|
Rozsah dodávky laserového úhelníku Bosch GIM 60
|
|
|
|
4 347 Kč
Laserový úhelník Bosch GTL 3 Rychlé pokládání dlaždic díky přídavné čáře v úhlu 45° Kromě obou linií laserového paprsku v úhlu 90° promítá třetí linii v úhlu 45° pro přesné a rychlé vyrovnávání a pokládání obkladaček a dlaždic Vysoká přesnost 0,2…
Laserový úhelník Bosch GTL 3Rychlé pokládání dlaždic díky přídavné čáře v úhlu 45°
|
|
|
|
|
| Hmotnost | 0,44 kg |
|---|---|
| Laserová dioda | 630–650 nm |
| Provozní teplota | -10 – 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 – 70 °C |
| Třída laseru | 2 |
| Doba provozu, max. | 18 h ve dvoučárovém režimu 12 h v tříčárovém režimu |
| Hmotnost | 0,44 kg |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 3 roky |
| Značka | BOSCH |
| Barva laserového paprsku | Červená |
| Projekce laseru | Čáry |
| Napájení | Tužkové baterie |
| Specifikace použití | Dokončovací práce |
| Použití | Vnitřní i venkovní prostory |
| Pracovní dosah | 20 m |
| Typ laseru | Čárový |