Měřicí kolečko Bosch GWM 32Lehké a šikovné měřicí kolečko
|
Rozsah dodávky měřícího kolečka Bosch GWM 32
- Ochranné pouzdro
1 770 Kč
Měřicí kolečko Bosch GWM 32 Lehké a šikovné měřicí kolečko Ergonomická pistolová rukojeť a lehké hliníkové provedení pro příjemnou práci Teleskopická rukojeť s plynulým nastavením výšky pro větší flexibilitu a komfort Kolečko z tlakového odlitku hliníku…
Měřicí kolečko Bosch GWM 32Lehké a šikovné měřicí kolečko
|
| Hmotnost | 1,4 kg |
|---|---|
| Průměr kolečka | 318,5 mm |
| Max. naměřená hodnota | 9 999,9 m |
| Rukojeť | Teleskopické držadlo |
| Materiál | Hliník |
| Přesnost měření | ±1 dm / 100 m |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Značka | BOSCH |
| Typ příslušenství | Měřící kolečka |