- Masivní, velice stabilní litinová konstrukce
- Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem
- Lehce přestavitelný zadní a spodní válec
- Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050
- Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování
- Na spodním a zadním válci drážky pro zakružování kulatiny
- Nožní ovládání uvolňuje ruce pro manipulaci s materiálem
- Výkonný třífázový motor
Nástroj Thermdrill M4 Form krátký 8541004
2 056 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčBOW Aircraft RBM 1550-40 E PRO 3813302
385 612 Kč
Masivní, velice stabilní litinová konstrukce Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem Lehce přestavitelný zadní a spodní válec Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050 Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování Na spodním…
Další informace
| Hmotnost | 1350 kg |
|---|---|
| Délka válců | 1 550 mm |
| Průměr válců | 140 mm |
| Rychlost zakružování | 3,5 m/min |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 4 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 2 470 × 1 000 × 750 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 1 350 kg |

_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)
_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
