- Masivní, velice stabilní litinová konstrukce
- Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem
- Lehce přestavitelný zadní a spodní válec
- Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050
- Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování
- Na spodním a zadním válci drážky pro zakružování kulatiny
- Nožní ovládání uvolňuje ruce pro manipulaci s materiálem
- Výkonný třífázový motor
BOW Elektrická zakružovačka plechu RBM 1050-30 E 3813201
156 979 Kč
Masivní, velice stabilní litinová konstrukce Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem Lehce přestavitelný zadní a spodní válec Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050 Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování Na spodním…
Další informace
| Hmotnost | 480 kg |
|---|---|
| Délka válců | 1 050 mm |
| Průměr válců | 90 mm |
| Min. průměr zakružení | 135 mm |
| Rychlost zakružování | 6 m/min |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 1 630 × 1 200 × 700 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 480 kg |

_elektricka-zakruzovacka-plechu-metallkraft-rbm-1050-30-e.jpg?662f80ea)
_segment--14-4-d-radius-56-mm.jpg?662f80ea)


_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)