- Těžká svařovaná konstrukce z oceli
- Horní i dolní válec jsou poháněny motorem
- Elektrické ovládání zadního válce
- Výklopný horní válec
- Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky
- Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti
- Pojízdný ovládací pult
OPTIMUM Rychloupínací hlavička 1 - 16 mm; B18
1 330 Kč
LUGA ABRASIVE Redukce na brusný kotouč 32-20mm
33 KčBOW Elektrická zakružovačka plechu RBM 2050-50 E PRO 3813315
841 983 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 1885 kg |
|---|---|
| Délka válců | 2 050 mm |
| Průměr válců | 150 mm |
| Rychlost zakružování | 3,4 m/min |
| Min. průměr zakružení | 225 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 4 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 5 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 3 750 × 1 040 × 680 mm |
| Příkon | 3 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 3 000 – 3 499 W |
| Hmotnost | 1 885 kg |



_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)


_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)