Aku vrtačka DeWALT DCD791P2
|
Klíčové parametry
Max. kroutící moment
70 Nm
Max. vrtací výkon
40 mm
Hmotnost
1,1 kg
Obsah balení
- 2x baterie XR Li-Ion s kapacitou 5,0 Ah
- Magnetický držák nástrojů
- Univerzální nabíječka XR
- Odolný kufr TSTAK
- Háček na řemen
9 239 Kč
Aku vrtačka De. WALT DCD791. P2 Součást inteligentní řady XR Li-Ion zaručuje účinnost a rychlejší provádění požadovaných úkonů. Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje provozní dobu a životnost nářadí. Ocelová příchytka na řemen a magnetický držák…
Aku vrtačka DeWALT DCD791P2
|
Max. kroutící moment
70 Nm
Max. vrtací výkon
40 mm
Hmotnost
1,1 kg
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň) | 0 – 550 / 0 – 2 000 ot/min |
| Upínací rozsah sklíčidla, min./max. | 1,5 / 13 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Typ motoru | Bezuhlíkový motor |
| Značka | DEWALT |
| Max. kroutící moment | 70 Nm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 40 mm |
| Specifikace | S kufrem |