Diamantová vykružovací korunka XTline 1bal/2ks
- Diamantové vrtací korunka XTline je určena na vrtání do extrémně tvrdých materiálů.
Opracovávané materiály:
- Dlaždice
- Keramika
Sada vrtáků do dřeva (5ks) STAVTOOL ø 4/5/6/8/10 mm
40 Kč
Vodováha kovová, 500mm, EXTOL CRAFT
176 Kč137 Kč
Diamantová vykružovací korunka XTline 1bal/2ks Diamantové vrtací korunka XTline je určena na vrtání do extrémně tvrdých materiálů. Opracovávané materiály: Dlaždice Keramika
Opracovávané materiály:
| Hmotnost | 0,02 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Diamantová vykružovací korunka XTline ø 12mm 1bal/2ks |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 0,02 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | NE |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |
| Typ vrtáku | Diamantové |