Drážkovací frézy do zdiva jsou nepostradatelnými pomocníky při elektroinstalacích, vodoinstalacích a všeho co je třeba schovat do zdi. Díky nastavování rozpětí a hloubky je možné vždy nastavit na co nevhodnější rozměry.
Strojní zvedák Unicraft® MH 8
5 917 Kč
Hlavice 1/2" 8mm Honidriver Dostupné varianty: Hlavice 1/2" HONITON Honidriver 17 mm
55 KčDrážkovací frézka FERM FWS-125/4K
3 478 Kč
Drážkovací frézy do zdiva jsou nepostradatelnými pomocníky při elektroinstalacích, vodoinstalacích a všeho co je třeba schovat do zdi. Díky nastavování rozpětí a hloubky je možné vždy nastavit na co nevhodnější rozměry.
Další informace
| Hmotnost | 8,2 kg |
|---|---|
| Otáčky | 4 000 /min. |
| Šířka drážky | 14 / 19 / 29 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 700 W |
| Napětí | 230 V |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Max. hloubka řezu | 28 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Typ frézky | Drážkovací frézky |

_drazkovaci-frezka-ferm-fws-125-4k.jpg?662f80ea)
_drazkovaci-frezka-ferm-fws-125-4k.jpg?662f80ea)
_drazkovaci-frezka-ferm-fws-125-4k.jpg?662f80ea)







