- NC řízení pro nastavení úhlu ohybu
- Robustní a kompaktní konstrukce
- Lze uložit až 50 programů do paměti
- Rychlá výměna nástrojů
- Čistě motorový pohon
- Po ohybu se automaticky vrátí výchozí polohy
132 689 Kč
NC řízení pro nastavení úhlu ohybu Robustní a kompaktní konstrukce Lze uložit až 50 programů do paměti Rychlá výměna nástrojů Čistě motorový pohon Po ohybu se automaticky vrátí výchozí polohy
| Hmotnost | 107 kg |
|---|---|
| Max. průměr trubky (350 N/mm²) | Ø 54 × 4 mm |
| Max. průměr trubky (420 N/mm²) | Ø 54 × 4 mm |
| Max. průměr trubky (650 N/mm²) | Ø 42 × 3 mm |
| Max. rádius ohybu | 125 mm |
| Max. úhel ohybu | 180 ° |
| Rychlost ohybu | 2 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 600 × 4 70 × 220 mm |
| Kroutící moment motoru | 2 341 Nm |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 107 kg |