Přenosná řezačka obkladů, určená k řezání keramických / hliněných dlažeb a obkladů v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod.Plynulé naklápění pracovního stolu s aretací
OPTIMUM Univerzální frézka OPTIMUM® OPTImill MT 200
692 593 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 15 mm
95 KčElektrická řezačka na dlažbu FERM FTZ-600N
1 735 Kč
Přenosná řezačka obkladů, určená k řezání keramických / hliněných dlažeb a obkladů v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod. Plynulé naklápění pracovního stolu s aretací
Další informace
| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Otáčky | 2 950 /min. |
| Průměr kotouče | 180 x 22,2 mm |
| Max.prořez 45° | 20 mm |
| Max.prořez 90° | 35 mm |
| Rozměr stolu | 360 x 330 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Ferm Power |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 9 kg |

_elektricka-rezacka-na-dlazbu-ferm-ftz-600n.jpg?662f80ea)
_elektricka-rezacka-na-dlazbu-ferm-ftz-600n.jpg?662f80ea)
_elektricka-rezacka-na-dlazbu-ferm-ftz-600n.jpg?662f80ea)







